BEYİN ATÖLYESİ NEDİR?

Beyin Atölyesi; büyük ölçekli firmaların büyük yatırımlı projelerine danışmanlık veren Burak Yekez liderliğinde kurulmuş bir dijital işler atölyesidir. Ayrıca Sektör devleri diyebileceğimiz ajansların mutfaktaki yardımcısıdır.

12 senelik geçmişine bakıldığında İzmir'de ve İstanbul'da Sanaltr, Azerbaycan'da Baku Productions, Rusya'da Moscow Design Studio'nun sayısız projeler ve tecrübeler ile evrim gerçirerek tekrar İstanbul'da faaliyet gösteren güncellenmiş versiyonudur.

Bünyesinde hazır yazılım kullanmayı sevmeyen, sorun çözme odaklı, "en iyisi bu" kalıbını kabul etmeyen sanat yönetmeni, görüntü yönetmeni, web yazılımcıları, application yazılımcıları, grafik tasarımcıları, kurumsal iletişim uzmanı, marka danışmanı, ve sosyal medya uzmanları, ürün fotoğrafçıları gibi bir çok dijital başlıkta "Maker" zihniyetli takım arkadaşları barındırır.

Beyin Atölyesi sadece web sayfaları hazırlamakla kalmaz, sosyal medyanızı yönetir, ihtiyacınız olan platformlar için aplikasyon yazar, firmanıza özel yazılımlar ve otomasyonlar geliştirir, logo tasarlar, katalog tasarlar, dilerseniz matbaa baskı sürecinizi yönetir.

Sinema reklamları, radyo reklamları ve bu reklamların çekimlerini, hazırlanma sürecini üstlenir, masaüstü tanıtım filmleri hazırlar, animasyonlar oluşturur, Billboard ve outdoor reklamları hazırlar, Medya satınalma bütçenizi en uygun fiyatları alarak yönetir.

Beyin Atölyesi fikrinizi markaya dönüştürür.

Siz yaparsınız, Beyin Atölyesi anlatır.

Siz hayal edersiniz, Beyin Atölyesi mümkün kılar.